BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ DR. AHMET ALİREİSOĞLU'NUN 2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEM SONU MESAJI

İL MÜDÜRÜMÜZ DR. AHMET ALİREİSOĞLU'NUN 2023-2024 EĞİTİM VE ÖĞRETİM DÖNEM SONU MESAJI

Bursa'da, 2.027 okulda 41.201 öğretmen ve 742.458 öğrenci ile 2023-2024 eğitim ve öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunmaktayız. 100. yılını gurur ve umutla kutladığımız Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Bursa eğitim ailesi olarak, ülkemizin geleceğine yön verecek evlatlarımızı yetiştirmek için bizlere çok önemli görevler düştüğünün farkındayız. 

Değerli öğrenciler, bugün bir dönem boyunca verdiğiniz emeklerin karşılığını göreceğiniz karnelerinizi alacaksınız. Heyecanınızı ve sevincinizi paylaşıyoruz. Sizler, ülkemizi her alanda muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracak, geleceğimize yön verecek ve Türkiye Yüzyılı'nı inşa edeceksiniz.

Bu vesileyle değerli emekleri, katkıları ve ürettikleri fedakârlıklarından ötürü başta öğretmenlerimize, eğitim ortamlarına ve okullarımıza sağladığı destekler için kıymetli velilerimize ve eğitim yöneticilerimize teşekkür ederiz. Öğrencilerimizin dinlenerek ikinci döneme daha iyi bir başlangıç yapmak için enerji toplayacakları bir tatil geçirmelerini temenni ediyoruz. Bu düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyoruz.

Dr. Ahmet ALİREİSOĞLU

İl Millî Eğitim Müdürü

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.