BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlk Defa Ve Yeniden Müdür Olarak Görevlendirileceklerin Sözlü Sınav Tarihlerine İlişkin Duyuru

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Eğitim Kurumları Yöneticilerinin Görevlendirilmelerine İlişkin Yönetmeliğin 19.maddesine istinaden ilimiz genelinde müdürlüğü münhal bulunan (116) eğitim kurumunun 3 katı kadar olan, Ek-2 puanına göre 348 adayın; Sözlü Sınava çağırılması Değerlendirme Komisyonumuzca kararlaştırılmıştır.

Aşağıdaki listelerde sözlü sınava çağırılacak olan adayların, isimlerinin hizasında belirtilen günde izinli sayılmaları, Nilüfer İlçesi Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde belirtilen gün ve saatte hazır bulunmaları gerekmektedir. Adaylar sınava girecekleri gün ve saatte belirtilen yerde bulunmadıkları ve sınava katılmadıkları takdirde sınav hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır.

İlgililere duyurulur.

*NOT :
a- Sınava çağırılan adaylar kendilerine belirtilen saatler içerisinde sınava katılmadıkları takdirde sınav hakkından vazgeçmiş sayılacaklardır.
b- Sabah oturumu için çağırılan adayların sınavları saat 12:00´a kadar tamamlanamadığı takdirde sınava girecek adaylar bitinceye kadar devam edecektir.
c- Öğleden sonraki oturum için çağırılan adayların sınavları saat 18:00´a kadar tamamlanamadığı takdirde sınava girecek adaylar bitinceye kadar devam edecektir.

 

 

 1. Sözlü Sınav Komisyonunda Sınava Girecek Olan Adayların Listesi için tıklayınız.

2. Sözlü Sınav Komisyonunda Sınava Girecek Olan Adayların Listesi için tıklayınız.

Güncel İhtiyaç Listesi için tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.