BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKOKUL 1, 2, 3 VE 4. SINIFLAR İÇİN 'BURASI BİZDE' YAYIMLANDI

İLKOKUL 1, 2, 3 VE 4. SINIFLAR İÇİN 'BURASI BİZDE' YAYIMLANDI

Müdürlüğümüz Temel Eğitim-1 Bölümü tarafından ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıflara yönelik uzaktan eğitim süreçlerinin ve çocuklarımızın gelişim alanlarının desteklenmesi için "Burası BİZDE" e-fasikülleri hazırlandı.

Burası BİZDE (Bursa İlkokulda Eğitimi Zenginleştirme ve Destek Projesi) adlı çalışma müfredatta verilen ilkokul kazanımlarıyla ilişkilendirilmiş, çocuklarımızın yaş düzeylerine uygun, eğlenceli ve özgün etkinliklerin yer aldığı, her sınıf seviyesinde ayrı ayrı hazırlanan e-fasiküllerden oluşmaktadır. Fasiküller, Millî Eğitim Bakanlığı ders kitaplarını da hazırlayan, Temel Eğitim Bölümümüze bağlı Ders Kitabı Yazım Komisyonu'nun desteği ile okul yöneticileri, rehberlik, İngilizce ve sınıf öğretmenlerimizden oluşan uzman bir ekip tarafından özenle hazırlandı.

Her ay iki sayı olarak yayımlanması planlanan "Burası BİZDE" e-fasiküllerinin aralık ayı 1. sayısı Bursa Temel Eğitim Bilişim Ağı (TEBA) üzerinden tüm öğrenci ve velilerimizin erişimine sunulmuştur. 

Burası BİZDE" e-fasiküllerine ulaşmak için tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.