BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARACABEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINDA

Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, düzenlenen törenle yeni binasına taşındı.
KARACABEY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ YENİ BİNASINDA

Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, düzenlenen törenle yeni binasına taşındı.

Karacabey Kaymakamı Ahmet Yurtseven ve Bursa Milletvekili Önder Matlı’nın da katıldığı törenle Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Drama Mahallesi Hasan Yurt Sokak No: 10´daki (Eski Emniyet Müdürlüğü) yeni yerine taşındı.

25 yıllık hasret sona erdi

Konuşmasına “Bugün en mutlu günümüz” diyerek başlayan Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, ilçede 25 yıldır görev yaptığını ve 25 yıllık hasretin sona ermesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Güzel bir hizmet binasına kavuştuklarını kaydeden Dingin, “Bir işhanından böyle güzel bir binaya kavuşmak çok güzel bir duygu. Bugün bizim en mutlu günümüz. Yeni hizmet binamıza taşınmamızda emeği geçen her kese teşekkür ediyorum.” dedi.

Karacabey İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni hizmet binası bodrum ve zeminle birlikte 5 kattan oluşuyor. Yeni binada sığınak, arşiv odası, teftiş ve toplantı odası ve mescitle birlikte 12 hizmet birimi mevcut. Ayrıca, hizmet binasında Engelli Hizmet Birimi mevcut.

Bursa Milletvekili Önder Matlı da yaptığı konuşmada, ilçenin eğitimle ilgili sorunlarını çözmek için devletin büyük gayret gösterdiğini belirtirken, ilçede bir imam hatip lisesi ve yurdu ile özel eğitim okulu açılmasının planlandığını belirtti.

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Hikmet Yazıcı´nın duaları sonrası protokol tarafından İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yeni hizmet binasının kurdelası kesildi.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.