BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARALOĞLU ÖĞRETMENLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

Vali Karaloğlu: " Eğer bugün belli bir noktadaysak, bunda eğitimin-öğretimin ve en önemlisi yarınların mimarları olan öğretmenlerimizin alın teri ve emeği var " dedi.
KARALOĞLU ÖĞRETMENLERİ MAKAMINDA KABUL ETTİ

Bursa Valisi Münir Karaloğlu, ´24 Kasım Öğretmenler Günü´ münasebetiyle İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ile beraberindeki öğretmen heyetini Heykel de bulunan makamında kabul etti.

Ziyarette konuşan Vali Karaloğlu: "  Türkiye´nin önünde belirlemiş olduğu hedefler var. Bu hedeflere ulaşmada hepimize olduğu gibi öğretmenlerimize de çok önemli görevler düşüyor. Eğer bugün belli bir noktadaysak, bunda eğitimin-öğretimin ve en önemlisi yarınların mimarları olan öğretmenlerimizin alın teri ve emeği var. Bundan sonra da kat etmemiz gereken çok uzun ve hedeflerimizin olduğu bir yol var. Öğretmenlerimizin ışığında hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimiz şu güzel günlerde, ben tüm öğretmenlerimizin günlerini kutluyor, başarılar diliyorum." dedi. 

Hocahasan Mahallesi İlkbahar Caddesi No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.