BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KARNELER DAĞITILDI, YARIYIL TATİLİ BAŞLADI

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Karne Dağıtım Töreni Süleyman Çelebi İmam Hatip Ortaokulu’nda yapıldı.
KARNELER DAĞITILDI, YARIYIL TATİLİ BAŞLADI

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 1. Dönem Karne Dağıtım Töreni Süleyman Çelebi İmam Hatip Ortaokulu’nda yapıldı.

Vali Yardımcısı M.Vedat Müftüoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Yıldırım Kaymakamı Mehmet Aydın ve Bursaspor Kulübü yetkililerinin katıldığı karne dağıtımında konuşan Vali Yardımcısı M.Vedat Müftüoğlu, yoğun ve yorucu geçen ilk dönemden sonra karnelerini alacak olan öğrencilerle beraber olmaktan ve karne heyecanını kendileriyle paylaşmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Milli Eğitimin önemine vurgu yapan Müftüoğlu, Bursa için önemli olan bir diğer kurumun Bursaspor olduğunu, öğrencilere Bursaspor sevgisi aşılamak için karnelerle beraber Bursaspor Forması dağıtacaklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya da karnelerin başarının değerlendirilebileceği tek ölçüt olmadığını, öğrencilerin başarısının karne ölçütünün çok üstünde olduğunu özellikle velilerin bilmesini istedi.

Daha sonra ise öğrencilere karneleri ve Bursaspor formaları verildi. 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı 2. dönemi 09 Şubat 2015 Pazartesi günü başlayacak.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.