BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KISA FİLM YARIŞMASINDA BURSA'YA 'ÇİZGİ ÇEK' İLE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

KISA FİLM YARIŞMASINDA BURSA'YA 'ÇİZGİ ÇEK' İLE ÜÇÜNCÜLÜK ÖDÜLÜ

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen "Doğrusu Tasarruf Kısa Film Yarışması" nın sonuçları belli oldu. 

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından, 22 Mart Dünya Su Günü'nde su tasarrufuna bir kez daha güçlü bir şekilde dikkat çekmek ve öğrencilere bilinçli su tüketimi konusunda farkındalık kazandırmak amacıyla düzenlenen yarışmaya katılan İl Millî Eğitim Müdürlükleri, filmlerde eğitim kurumu yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve yardımcı personeller olmak üzere eğitimin her alanından isimlere yer verdi. 

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü "Çizgi Çek" isimli filmle üçüncülük ödülü alma başarısı gösterdi. Osmangazi Gazi Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin katkılarıyla hazırlanan kısa filmde su tasarrufuna dikkat çeken öğrenciler bilinçli su tüketimi konusunda da farkındalık kazandılar.

Yarışmanın Jürisi; Derviş ZAİM (Yönetmen), Bora DURMUŞOĞLU (TRT Çocuk Kanal Koordinatörü), Elif DAĞDEVİREN (Film Yapımcısı, TÜRSAK Vakfı Başkanı), Demir KARAHAN (Oyuncu) ve Doç. Dr. Özgü YOLCU (İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi)'dan oluştu.  

Çizgi Çek - Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü   >>> izlemek için tıklayınız.

22-03-202122-03-202122-03-202122-03-202122-03-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.