BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KONSORSİYUM BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRME SÜRECİ TAMAMLANDI

KONSORSİYUM BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRME SÜRECİ TAMAMLANDI

2021 yılı Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Erasmus Akreditasyonu Okul Eğitimi, Mesleki Eğitim ve Yetişkin Eğitimi alanları kapsamında sunulan konsorsiyum başvurularının değerlendirme süreci tamamlandı.

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğünce, 'Okul Eğitimi' alanındaki 291, 'Mesleki Eğitim' alanındaki 64 ve 'Yetişkin Eğitimi' alanındaki 17 başvuru içerik değerlendirmesine alınarak kurum değerlendiricileri tarafından değerlendirildi. Yapılan inceleme ve değerlendirmeler sırasında 'Mesleki Eğitim' alanı seçim sürecinde ise endüstriyel sektör temsilcileri de rol aldı.

İçerik değerlendirmesi sonucunda ve mevcut akreditasyon planı çerçevesinde 'Okul Eğitimi' alanında toplam 100 okul ve kurum konsorsiyum üyesi olmaya hak kazanırken, 'Mesleki Eğitim' alanında 34 okul ve kurum konsorsiyum üyesi, 'Yetişkin Eğitimi' alanında ise toplam 12 kurum konsorsiyum üyesi olmaya hak kazandı.

Tüm okul ve kurumlarımıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Sonuçlar için tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.