BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ’NDEN MİSAFİRLERİMİZ VAR

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazi Mağusa Özel Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Hacıoğlu‘nu ziyaret ettiler.
KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ’NDEN MİSAFİRLERİMİZ VAR

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Gazi Mağusa Özel Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencileri, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Hacıoğlu‘nu ziyaret ettiler. Nilüfer Özel Eğitim Uygulama Merkezi’nin hazırlamış olduğu programa katılmak ve gösteri yapmak üzere Bursa’ya gelen öğretmen ve öğrencilerin ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirten Hacıoğlu, iki ülke arasında özel eğitimde bilgi ve tecrübe paylaşımının önemine değindi. Bursa’da özel eğitimde iyi bir konumda bulunulduğunu, sıra bekleyen öğrencinin bulunmadığını söyleyen Hacıoğlu, karşılıklı ziyaretlerle bu alandaki işbirliğinin giderek artacağına inandığını belirtti

Misafir öğretmenlerden Meryem İşbakan, gördükleri ilgi ve misafirperverlikten dolayı teşekkür etti. Misafirler, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Hacıoğlu’na öğrencilerin ürettikleri bir tabloyu hediye ettiler.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.