BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

LİDER ÖĞRETMENLER BİLGİLERİNİ VE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

LİDER ÖĞRETMENLER BİLGİLERİNİ VE TECRÜBELERİNİ PAYLAŞMAYA DEVAM EDİYOR

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bursa Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında sosyal, sportif ve kültürel alanlarda işbirliği yapmak üzere görevlendirilen il organizasyon sorumlusu beden eğitimi öğretmenleri, sınıf öğretmenlerine yönelik oyun ve fiziki etkinlik dersleri vermeye devam ediyor.

Ali Karasu Lisesi ve Ahmet Uyar İlkokulu’nda oyun ve fiziki etkinlikler dersinin daha verimli işlenebilmesi için beden eğitimi ve sınıf öğretmenleri bilgi ve tecrübelerini paylaştılar,  uygulamalı etkinlikler ve teori seminerleri verildi.

Okulları ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, “Oyun ve fiziki etkinlikler dersinin amacı çocuklarımıza, hareket yetkinliği, aktif ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarının altyapısını kazandırmaktır. Sınıf öğretmenlerimize verilen bu seminerlerle oyun ve fiziki etkinlikler dersinin daha verimli hale getirilmesi hedefleniyor. Her şey geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için. Çocuklarımızın fiziksel, duygusal, sosyal ve zihinsel gelişimlerini sağlamak ve onları bir adım daha ileriye götürebilmek adına bu uygulamayı planlayan, yürüten, emeği geçen tüm beden eğitimi öğretmenlerine ve eğitimlere katılan lider sınıf öğretmenlerine teşekkür ediyorum.” dedi.

11-03-201611-03-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.