BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB BAKAN YARDIMCISI MAHMUT ÖZER'DEN, OSMANGAZİ İMKB MTAL'YE ZİYARET

MEB BAKAN YARDIMCISI MAHMUT ÖZER'DEN, OSMANGAZİ İMKB MTAL'YE ZİYARET

MEB Bakan Yrd. Mahmut Özer, "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapılan çalışmalara katıldı.

İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Osmangazi İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürhan Çokgezer, Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü Mesleki ve Teknik Eğitim Şubesinden Sorumlu Şube Müdürü Bülent Altıntaş'ın yer aldığı ziyarette okul müdüründen bilgi alan Özer, el işi ve nakış atölyelerinde incelemelerde bulundu.

Osmangazi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Nur Tutkun, Yiyecek İçecek Hizmetleri alanının öğretmen ve öğrencileri tarafından geçtiğimiz aylarda hayata geçirilen  "Meslek Liseleri Ailelerle Buluşuyor" projesi kapsamında yapılan çalışmalarla ilgili MEB Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'e bilgi verdi.

Meslek liselerinde yürütülen çalışmaları her zaman takdirle karşıladıklarını belirten Özer, "Öğrencilerimiz okullarından mezun olmadan önce yaptıkları stajlarla iş hayatına atılıyorlar ve bu şekilde iş hayatını tecrübe ediyorlar. Yürüttükleri sosyal sorumluluk projeleriyle de hayatın tam içinde yer alıyorlar. Öğrencilerimizi ve onlara bu konuda öncülük ederek destek olan okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum." dedi. 

Özer, okulun öğretmen ve öğrencileriyle "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında yapılan çalışmalar hakkında sohbet etmesinin ardından okuldan ayrıldı. 

14-07-202114-07-202114-07-202114-07-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.