BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜ NAZAN ŞENER BURSA'DA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM VEREN OKULLARI ZİYARET ETTİ.

MEB MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM GENEL MÜDÜRÜ NAZAN ŞENER BURSA'DA MESLEKİ VE TEKNİK EĞİTİM VEREN OKULLARI ZİYARET ETTİ.

Mesleki ve teknik eğitim alanında yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere Bursa'ya gelen MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ve beraberindeki heyetle birlikte mesleki ve teknik eğitim veren okulları ziyaret etti. 

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı Ertuğrul Geçgil ve Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Sema Aydın ile birlikte Bursa'da mesleki ve teknik eğitim veren okulları ziyaret etti. MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ve beraberindeki heyetle birlikte mesleki ve teknik eğitim veren okullarda yürütülen proje ve yapılan çalışmalar yerinde inceledi. 

MEB Mesleki Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, Bursa'daki Ar-Ge merkezleri arasında bulunan Hamidiye ve Tophane Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerine ziyarette bulundu. Hamidiye MTAL'de öğrencilerin okulda uygulayarak öğrendikleri üretim alanlarında yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Nazan Şener, Tophane MTAL'de kurulan ve Türkiye'de ilk ve tek olan Mikromekanik dalı uygulama atölyelerinde de incelemelerde bulundu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Nazan Şener ve Serkan Gür, Havva Aslanoba MTAL'ye gerçekleştirdiği ziyarette ise okulun uygulama otelinde incelemelerde bulundu. 

MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener, Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ve beraberindeki heyetle birlikte Türkiye'nin İlk Uzay Havacılık Eğitim Merkezi olan ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) iş birliğinde Bursa'ya kazandırılan Gökmen Uzay Havacılık Eğitim Merkezini (GUHEM) ziyaret etti. 

Ermetal Teknolojik Eğitimler Vakfını da (ERTEV) ziyaret eden MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener ve beraberindekiler Vakıf Başkanı Fahrettin Gülener'den yürütülen mevcut proje çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Yiyecek içecek alanı iş birlikleri kapsamında PASTO'yu ziyaret eden Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Nazan Şener ve İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür desteklerinden dolayı işletme sahibi Hakan Doğan'a teşekkür plaketi verdi.

17-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-202217-01-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.