BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MEB ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN 'TATİLDE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER' KİTABI YAYIMLANDI

MEB ÖZEL EĞİTİM VE REHBERLİK HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN 'TATİLDE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER' KİTABI YAYIMLANDI

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan, özel eğitim öğrencilerimizin ara tatilde aileleriyle birlikte eğlenerek vakit geçirecekleri "Tatilde Eğlenceli Etkinlikler" yayımlandı.

"Tatilde Eğlenceli Etkinlikler" kitabında öğrencilerimizin aileleriyle birlikte yapabileceği her gün için üç etkinlik bulunmakta olup, etkinliklerin tamamının da tüm engel gruplarına göre uyarlaması yapıldı. Toplamda 150 sayfadan oluşan "Tatilde Eğlenceli Etkinlikler" kitabında üç hafta 15 günü kapsayacak etkinlikler, özel öğrencilerimizin günlük yaşam becerilerine, akademik gelişimlerine ve sosyal hayatına katkı sağlayacaktır. Etkinliklerin tamamı "zihinsel yetersizliği ve otizm spektrum bozukluğu, görme, işitme ve bedensel yetersizliği, dil ve konuşma bozukluğu, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu" engel türleri için uyarlandı ve kitapta "veliye öneriler" bölümünde yerini aldı.

"Tatilde Eğlenceli Etkinlikler" kitabı, tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimizin ara tatilde etkin bir şekilde faydalanılabilmesi için http://orgm.meb.gov.tr/www/tatilde-eglenceli-etkinlikler-kitabi/icerik/1569 adresinde paydaşlarımızın erişimine açıldı.

TATİLDE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER KİTABININ DİJİTAL HALİ İÇİN TIKLAYINIZ

TATİLDE EĞLENCELİ ETKİNLİKLER KİTABINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KAYNAK:https://orgm.meb.gov.tr/www/ozel-egitim-ogrencilerimizle-tatilde-de-beraberiz/icerik/1571

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.