BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLÎ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI SADRİ ŞENSOY BURSA'DA

MİLLÎ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI SADRİ ŞENSOY BURSA'DA

MEB Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığınca hazırlanan ve Bursa'da gerçekleştirilen "Türkiye'de ve Dünyada Türkçenin Öğretimi Çalıştayı" nın açılışına katılan Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, açılışın ardından Bursa'da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 

MEB Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, İl Milli Eğitim Müdürü Serkan Gür ile birlikte Bursa İl MEM Ölçme Değerlendirme Merkezini ziyaret ederek merkezde yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Merkezde çalışmalarını sürdüren öğretmenlerle de bir araya gelen Şensoy, yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Mudanya Kaymakamı Ayhan Terzi'yi ziyaret eden Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, ardından Mudanya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçti. Okuldaki MATFEST Projesi kapsamında yürütülen çalışmaları inceleyen Şensoy, öğrencilerle birlikte yapılan etkinliklere katıldı. Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy ve İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, Mudanya'da bulunan okul müdürleriyle bir söyleşi gerçekleştirdi. 

Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy, Mudanya Kaymakoba Köy Yaşam Merkezine gerçekleştirdiği ziyarette merkezde açılan kursa katılan kursiyerlerle ve köydeki öğrencilerle bir araya geldi. Kursiyerlerle bir süre sohbet eden Şensoy, köy yaşam merkezinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Bursa'daki son ziyaretini Şehit Erol Olçok Mesleki Teknik Anadolu Lisesine gerçekleştiren MEB Bakan Yardımcısı Sadri Şensoy ve İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür okula ait Şehit Abdullah Tayyip Olçok Uygulama Otelinde de incelemelerde bulundu.

27-09-202227-09-202227-09-202227-09-202227-09-202227-09-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.