BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOLTUĞUNA YAĞIZ GÜZELSOY OTURDU

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna Canaydın İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Yağız Güzelsoy oturdu.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ KOLTUĞUNA YAĞIZ GÜZELSOY OTURDU

 

 

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna Canaydın İlkokulu 3. sınıf öğrencisi Yağız Güzelsoy oturdu. Okulun idareci, öğretmen ve öğrencileriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğüne gelen Yağız Güzelsoy, sanatsal ve sportif faaliyetlerini yapabilmeleri için eğitim evleri ile spor salonları istedi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici’den koltuğu devralan Yağız Güzelsoy: “Öğrencilerin kendilerini geliştirebilmeleri, çeşitli sanatsal ve sportif faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri için ücretsiz hizmet alabilecekleri eğitim evleri yapılmasını istiyorum. Ağır olan çantalarımızı taşımamak için okul dolapları ve her okulumuza spor salonu yapılsın.”dedi ve çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

Talimatların yerine getirileceğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Bilici, ülkemizin Dünya’nın tek çocuk bayramına sahip olduğunu, bunun da kendilerine verilen değerin göstergesi olduğunu belirterek tüm çocukların 23 Nisan Bayramını kutladı.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.