BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM PERSONELİNE HİZMETİÇİ EĞİTİM

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli personele yönelik düzenlenen “Resmi Yazışma Kuralları” konulu hizmetiçi eğitim semineri Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.
MİLLİ EĞİTİM PERSONELİNE HİZMETİÇİ EĞİTİM

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde görevli personele yönelik düzenlenen “Resmi Yazışma Kuralları” konulu hizmetiçi eğitim semineri Valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal’ın katıldığı seminerde eğitimler Havva Aslanoba Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Alaettin Sarı tarafından verildi.

Hizmet kalitesinin artması adına gelişim seminerlerinin önemine vurgu yapan Kemal Ünal, “Hizmetiçi eğitim, kamu görevlilerinin hizmete yatkınlığını sağlamak, verimliliklerini arttırmak ve gelecekteki görev sorumlulukları için yetiştirme amacıyla kurum içinde ya da kurum dışında, iş başında ya da iş dışında başvurulan eğitim etkinliğidir. Yaptığımız işin kalitesini artırmayı amaçladığımız bu eğitimlerle, aynı zamanda personelimize daha fazla sorumluluk ve kabiliyet gerektiren daha üst görevlere geçebilecek yeterliği kazandırmayı ve üst kademelere yükselmeleri için onları hazırlamayı hedefliyoruz.” dedi.

Hizmet içi eğitim faaliyetlerinin, çalışanların motivasyonu ve verimliliğinin artırılmasında önemli katkısı olduğunu belirten Kemal Ünal, “Hizmetiçi eğitimin amaçlarından birisi de var olan kapasiteyi ortaya çıkarmak, geliştirmek ve buna bağlı olarak da iş verimini arttırmaktır. Hizmet kalitemizin artmasına katkı sağlayacak hizmetiçi eğitimlerimiz devam edecek.” dedi.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.