BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BURSA VALİSİNE ZİYARET

Öğretmen Mehmet Aras İlkokulu öğrencileri İlköğretim Haftası kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde Bursa Valisi Münir Karaloğlu´nu makamında ziyaret etti.
MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BURSA VALİSİNE ZİYARET

2014-2015 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla kutlanan ´İlköğretim Haftası´, Bursa da Öğretmen Mehmet Aras İlkokulu öğrencilerinin Vali Karaloğlu´nu Heykel´de ki makamında ziyaret etmesiyle başladı. Ziyarete Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya ile Öğretmen Mehmet Aras İlkokulu Müdürü Yusuf Gözütok da katıldı.

Ziyarette konuşan Vali Karaloğlu : " İnşallah yaz tatilini gönlünüzce gezip, eğlenerek, dinlenerek geçirmişsinizdir. Zinde gireceğiniz yeni öğretim yılında, umarım tüm öğrencilerimiz başarılı bir dönem geçirir. Yarının geleceği siz değerli yavrularımızın, İlköğretim Haftasını en içten duygularımla kutluyorum" dedi.

Okul kantinlerinde öğrenci sağlığını tehdit eden gıdaların satışına müsaade edilmeyeceğinin bir kez daha altını çizen Vali Karaloğlu, kendisini ziyaret eden öğrencilerle tek tek ilgilendi ve günün anısına öğrencilere hediyelerini verdi.

737173727373

      

Hocahasan Mahallesi İlkbahar Caddesi No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.