BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MOTORLU ARAÇLAR EĞİTİMİ İÇİN TÜM TARAFLAR BİRARAYA GELDİ

MOTORLU ARAÇLAR EĞİTİMİ İÇİN TÜM TARAFLAR BİRARAYA GELDİ

Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi tarafından her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen "Motorlu Araçlar Teknolojisi Sektör Buluşmaları" organizasyonlarının 4.sü, sektör temsilcileri, alan öğretmenleri,  sivil toplum kuruluşları ile İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Altıntaş ve Osmangazi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Sayın'ın katılımlarıyla ve Şehit Ömer Halisdemir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nin evsahipliğinde gerçekleştirilen organizasyonda; mesleki eğitimde ihtiyaç duyulan iyileştirmeler, sektörün beklentileri ve bu kapsamda yapılabilecekler masaya yatırıldı.

Toplantıda söz alan sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşlarının üyeleri; tarafların birbirlerini anlaması için bu organizasyonları çok faydalı bulduklarını ifade ederek kendilerini ifade edecekleri bir alan oluşmasından ve düşünceleri birinci ağızdan ilgili kişilere ulaştırmalarından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent ALTINTAŞ da "Bursa'da Mesleki Eğitim"başlığıyla yapmış olduğu sunumun ardından, bu organizasyonların diğer okullar ve alanlar için de yaygınlaştırarak devam etmesi gerektiğini, sektörle sürekli iletişimin, sorunların yerinde tespiti ve çözümü açısından büyük fayda sağladığını ifade etti. 

Organizasyon; okul içinde bulunan Motorlu Araçlar atölyelerinin ziyaret edilmesiyle tamamlandı.

20-01-202020-01-202020-01-2020

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.