BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MTEGM TARAFINDAN DÜZENLENEN ÇEVRİM İÇİ SLOGAN YARIŞMASI SONUÇLANDI

MTEGM TARAFINDAN DÜZENLENEN ÇEVRİM İÇİ SLOGAN YARIŞMASI SONUÇLANDI

İstiklâl Marşı'nın Kabulünün 100. Yılı ve Mehmet Âkif ERSOY'u Anma Günü" etkinlikleri çerçevesinde Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen çevrim içi slogan yarışması sonuçlandı. 

"İstiklâl Marşı'nın Kabulünün 100. Yılı ve Mehmet Âkif ERSOY"u Anma Günü" kapsamında MEB Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından öğrencilerimizde "Vatan, Millet, Devlet, İstiklal ve Tarih" şuurunun yaşatılması amacıyla düzenlenen çevrim içi slogan yarışması sonuçlandı. "On Kıta Bir Vatan, İlelebet İstiklâl" 2021 temasına uygun olarak düzenlenen yarışmada Osmangazi İMKB MTAL öğrencisi Ruveyda Dolgun, Bursa birincisi oldu. 

Yarışmada Bursa'yı temsil eden Osmangazi İMKB MTAL öğrencisi Ruveyda Dolgun, Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından katılım belgesi, şilt ve Mehmet Âkif'in ölümüz eseri Safahat ile ödüllendirildi. Başarılı öğrenci ödüllerini Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger'in elinden aldı.   

"Ezelden Ebede Parlayacak Bu Hilâl" sloganı ile başarılı olan Ruveyda Dolgun'a ödüllerini veren Sabahattin Dülger, "Başarılı öğrencimiz Rüveyda'yı ve yarışmaya katılan tüm öğrencilerimizi kutluyorum. Öğrencilerimize rehberlik eden destek veren idareci ve öğretmenlerimizi de tebrik ediyorum." dedi. 

23-03-202123-03-202123-03-202123-03-2021

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.