BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE BİRLİK VAKFI ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE BİRLİK VAKFI ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Bursa İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Birlik Vakfı Bursa Şubesi arasında hazırlanan iş birliği protokolü, İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür ve Birlik Vakfı Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Bayraktar arasında imzalandı.

İmzalanan protokol ile geleceğin teminatı olan insanımızın inançlı, vatansever, kültürlü, ilmi seviyesi yüksek, çağdaş bilim ve teknolojik bilgilere sahip birer şahsiyet olmalarını sağlamak ve milletimizin birlik ve huzur içinde kalkınmasına ve gelişmesine katkıda bulunmak, sosyal ve kültürel, sportif, sağlık ve estetik yönden gelişmiş bir nesil yetiştirmeye yardımcı olmak, okul öncesi ilk, orta ve yükseköğretim tesisleri, kurumları ve enstitüler, özel yurt ve kurslar açmak, spor ve eğitim merkezleri kurmak, yurt içi ve yurt dışı eğitim bursları vermek ve bunlardan istifade etmek, yurtiçi ve yurt dışında yükseköğretim üssü akademik kariyer sahibi insanlar yetiştirmek amaçlanıyor.

22-04-202222-04-202222-04-202222-04-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.