BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜSİAD BURSA YÖNETİMİ, BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRܒNÜ ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi yönetimi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ziyaret etti.
MÜSİAD BURSA YÖNETİMİ, BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRܒNÜ ZİYARET ETTİ

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Şubesi yönetimi, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’yı ziyaret etti. Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’nın makamında gerçekleşen ziyarette MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses ve Yönetim Kurulu üyeleri yer aldı.

MÜSİAD Bursa Şubesi’nin yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileterek konuşmasına başlayan Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, “Önemli olan var olduğumuz zamandaki tutumlarımızdır. Yerimizi bilmemiz ve ait olduğumuz yerlere layık olmaya çalışmamız gerekiyor. Elimizden geldiği kadar ait olduğumuz görevi en iyi şekilde icra etmeye çalışıyoruz. Bu çerçevede eğitim kalitesini yükselmesi adına sivil toplum kuruluşlarımızla gerçekleşecek iş birliklerini önemsiyoruz.” dedi.

Okulların sayısının arttığını ve netice itibariyle öğrencilerin kaliteli eğitim almasının her şeyin önünde olduğuna dikkat çeken MÜSİAD Bursa Şubesi Başkanı Mustafa Gürses, “Eğitimde kalitenin artırılması noktasında bizlere düşen görevleri yerine getirme çabası içerisindeyiz. Hem meslek okullarıyla ilgili yaptığımız çalışmalar hem de çocuklarımızın güvenli ve sağlıklı beslenmesi ile ilgili düzenlediğimiz seminerlerin yanında, MÜSİAD Bursa Şubesi olarak birçok projeyi hayata geçirdik” diye konuştu.

Hedef; Bursa’yı eğitim alanında daha iyi noktalara taşımak…

Gürses, “Öğrencilerimizin meslek okullarında alacakları eğitimler ile fabrikalarımızda donanımlı olarak işe başlamalarıyla ilgili ortaklaşa güzel işler yapıp, Bursa’yı bu konuda daha iyi noktalara taşıma hedefindeyiz. MÜSİAD Bursa Şubesi olarak bundan önceki milli eğitim müdürleri ve çalışanları ile faydalı işler yaptık. Bundan sonraki süreçte de sizlerle güzel işler yapacağımızı düşünüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.