BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN GÖZÜYLE 'MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI'

Millî Eğitim Bakanlığının 20. Millî Eğitim Şurası'nda üye olarak oy verme hakkı tanıdığı öğrenciler, eğitimciler ve tüm katılımcılar, komisyonlarda söz alarak görüş ve önerilerini sunuyor. Şûranın ikinci gününde "Temel Eğitimde Fırsat Eşitliği", "Mesleki Eğitimin İyileştirilmesi" ve "Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi" olmak üzere 3 ihtisas komisyonu 600 katılımcı ile çalışmalarına devam ediyor.
ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMEN GÖZÜYLE 'MİLLÎ EĞİTİM ŞÛRASI'

Millî Eğitim Bakanlığının 20. Millî Eğitim Şûrası'nda tavsiye kararları için oy verme hakkı tanıdığı öğrenciler, öğretmenler ve tüm katılımcılar komisyonlarda söz alarak görüş ve önerilerini sunuyor. 

Doktorasını tamamlayan öğretmen başöğretmenlik için heyecanlı

"Öğretmenlerin Mesleki Gelişimi" komisyonu üyelerinden Ankara Yenimahalle Ayşe Tokur İlkokulunda müdür yardımcısı ve Hacettepe Üniversitesinde eğitim yönetimi alanında doktorasını tamamlayan Bahar Yakut Özek, şurada çok fazla çeşitlilik bulunduğuna işaret ederek "Hem üniversite akademisyenleri, sivil savunma kuruluşu temsilcileri, öğrenciler, öğretmenler çok çeşitli katmanlı bir katılım söz konusu. Fikirlerimizi çok rahat ve demokratik bir ortamda komisyona iletebiliyoruz. Bu bizi çok mutlu etti." dedi. 

Haberin devamı için tıklayınız.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.