BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLER BURSA EĞİTİM FUARI‘NDA ESERLERİNİ SERGİLEDİ

Bursa’daki mesleki eğitim kurumlarının proje ve eserlerini sergiledikleri 11. Bursa Eğitim Fuarı Bursalıların yoğun ilgisiyle karşılandı.
ÖĞRENCİLER BURSA EĞİTİM FUARI‘NDA ESERLERİNİ SERGİLEDİ

Bursa’daki mesleki eğitim kurumlarının proje ve eserlerini sergiledikleri 11. Bursa Eğitim Fuarı Bursalıların Yoğun ilgisiyle karşılandı. İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya da fuarı ziyaret ederek katılımcılara başarı dileklerini iletti.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü, KOSGEB, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Uludağ Üniversitesi’nin desteğiyle hazırlanan 11.Bursa Eğitim Fuarı, BUTTİM’deki TÜYAP Bursa Fuarcılık’ta 17 - 22 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleştirildi.

Kitap Fuarı ile eş zamanlı olarak salon 1 ve 3´te, üniversiteler, meslek yüksekokulları, özel ve kamuya ait eğitim kurumları, özel anaokulları, dil kursları, danışmanlık firmaları, kırtasiye firmaları, eğitim araç gereç firmaları, sendikalar, vakıflar ve kreşlerden oluşan geniş konseptiyle dikkat çeken Bursa Eğitim Fuarı, 2014 yılında Kitap Fuarı ile birlikte 293.000 okur tarafından ziyaret edildi.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.