BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUL MÜDÜRLERİNE KURS

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce organize edilen “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” başladı.
OKUL MÜDÜRLERİNE KURS

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce organize edilen “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu” başladı. Bursa’da görev yapan okul müdürlerine yönelik düzenlenen kursun açılışı İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kahya, Şube Müdürleri Mustafa Çağlayan, Kemal Ünal ve Tahsin Yazır’ın katılımıyla Bursa Anadolu Kız Lisesi’nde gerçekleştirildi.

Bursa’da görev yapan okul müdürleri bir hafta süreyle “Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu”na alındı. Daha önce birinci kademesi gerçekleştirilen kursta başarılı olan okul müdürleri ikinci kademe kursuna başladı. Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından çeşitli okullarda eş zamanlı olarak başlatılan kurslara toplam 664 okul müdürü katılıyor. İkinci kademe kurslarında başarılı olan okul müdürleri, Ağustos ayında düzenlenecek olan üçüncü kademe kurslarına katılacak.

Bursa İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Kahya, dünyanın hızla değiştiğini ve geliştiğini ifade ederek, "Eğitimcilerimizin kendilerini yenilemelerini ve gelişen dünyaya ayak uydurmalarını arzu ediyoruz. Önceki eğitimlerde olduğu gibi okul müdürlerimize yönelik düzenlenen Yöneticilik Formasyonu Kazandırma Kursu’nda da kişisel gelişimin sağlanmasını, yeni yöntem ve tekniklerin paylaşılarak başarının artırılmasını hedefliyoruz. Kursların okul müdürlerimize en yüksek faydayı sağlayacağına inanıyorum." dedi.


Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.