BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitimde Mesleki Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Mükemmeliyet Merkezi Modeli Hazırlama Çalıştayı

Özel Eğitimde Mesleki Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Mükemmeliyet Merkezi Modeli Hazırlama Çalıştayı

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Özel Eğitimde Mesleki Eğitimin Güçlendirilmesi Projesi Mükemmeliyet Merkezi Modeli Hazırlama Çalıştayı Bursa'da gerçekleştirildi. 

Programa, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu, MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü Şube Müdürü Mehmet Ali Erdur, Bursa İl Milli Eğitim Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Şube Müdürü Erdal Kaya, akademisyenler, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı. 

14-18 Ağustos tarihleri arasında devam edecek olan çalıştay ile Özel Eğitim Meslek Okulları ve Özel Eğitim Meslek Liselerinde eğitim öğretim gören özel eğitim öğrencilerine kaliteli, temel ve sürekli mesleki eğitimin sağlanması, öğrencilerin becerilerinin artırılması ve hızla değişen koşullara uygun becerilerin kazandırılması için fırsatlar sunacak Mesleki Mükemmeliyet Merkezi Modeli hazırlanması hedefleniyor.

 

14-08-202314-08-2023

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.