BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖZEL EĞİTİM’DE YAŞANAN SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

ÖZEL EĞİTİM’DE YAŞANAN SORUNLAR MASAYA YATIRILDI

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Eğitim Çalıştayı iki oturum halinde Osmangazi Mehmet Torun Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Osmangazi Necatibey Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde gerçekleştirildi.

Rehberlik araştırma merkezleri, özel eğitim sınıfları, kaynaştırma/bütünleştirme ve destek eğitim odaları,  özel eğitim uygulama merkezleri ve özel eğitim mesleki eğitim merkezlerinde görev yapan idareci ve öğretmenlerin katıldığı çalıştayda Özel eğitim ile ilgili sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Çalıştayı ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, çalıştay masalarını dolaştı katılımcılarla kısa sohbet etti ve onların fikirlerini aldı. Sarıkaya, çalıştayın ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Çalıştayda konuşan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Hacıoğlu, özel eğitim gibi özel bir alanda sorunları tespit edip çözüm önerilerinde bulunmanın önemli bir görev olduğunu dile getirdi ve bu çalıştayda görev alan öğretmen ve idarecilere teşekkürlerini iletti.

26-04-201626-04-2016

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.