BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SABAHATTİN DÜLGER BTSO ALİ OSMAN SÖNMEZ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ'NDE

SABAHATTİN DÜLGER BTSO ALİ OSMAN SÖNMEZ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ'NDE

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi'ni ziyaret etti.

BTSO Ali Osman Sönmez Sosyal Bilimler Lisesi'ni ziyaret eden ve Okul Müdürü Bilal Yaşar Kartal'dan bilgi alan Sabahattin Dülger, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Öğretmenler odasında öğretmelerle bir araya gelen Sabahattin Dülger, öğretmenlerin çok değerli olduğunu söyledi. Öğretmenlerin sadece öğrencilere değil toplumun her kesimine rol model oluşturduğunu belirten Sabahattin Dülger, "Bu nedenle sorumluluğumuz ağır. Bugünün çocukları ülkemizin geleceğine yön verecek. Nurettin Topçu'nun söylediği gibi; 'Öğretmen, sıkıntılara karşı direnci ve gayreti bilen değil, sevendir.' 2023 ve 2071 hedeflerine ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için kendimizi sürekli yenilemeliyiz." dedi. 

Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Dülger, öğrencilerle bir süre sohbet etti. Öğrencilerden gelecekle ilgili düşüncelerini alan Dülger, öğrencilere başarılar diledi.

24-12-201924-12-201924-12-2019

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.