BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SABAHATTİN DÜLGER'DEN İNEGÖL'E ZİYARET

SABAHATTİN DÜLGER'DEN İNEGÖL'E ZİYARET

İnegöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nü ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, ilçe okullarında gerçekleştirilen çalışmaları da yerinde inceledi. 

İnegöl'deki ilk ziyareti İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gerçekleştiren Sabahattin Dülger, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Doğru'dan bilgi aldı. İlk ziyaretin ardından ilçedeki okulları ziyaret eden Dülger, ilçe okullarında gerçekleştirilen çalışmaları da yerinde inceledi. 

Uzaktan eğitim sürecinin 19 Haziran'a kadar devam etiğini hatırlatan Dülger, "Uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerimiz her bir çocuğumuza ulaşmak için büyük çaba sarf ettiler. Gerek farklı ders anlatma teknikleriyle gerekse çocuklarımıza ulaşmak için ürettikleri çözümlerle büyük emek harcadılar. Tüm öğretmenlerimizi kutluyorum." dedi. 

Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumlarına İlişkin Merkezî Sınava Yönelik açıklama yapan Dülger, sınav yapılacak okulların sosyal mesafe konusunda Bilim Kurulunun hazırladığı rehbere ve bu konudaki Bakanlık talimatlarına uygun düzenlendiğini belirtti. Her öğrencinin kendi okulunda sınava girmesinin olumlu etki yapacağına inandığını da ifade eden Dülger, öğrencilerin en uygun ortam ve şartlarda sınava girmesi için tüm çalışmaların yapıldığını söyledi.  

09-06-202009-06-202009-06-202009-06-2020

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.