BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARIKAYA CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ’NDE

Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, okul ve pansiyon binasında incelemelerde bulundu.
SARIKAYA CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ’NDE

Cumhuriyet Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, okul ve pansiyon binasında incelemelerde bulundu. Şube Müdürü Kemal Ünal’ın da katıldığı ziyarette Okul Müdürü Şahin Boztepe’den bilgi alan Veli Sarıkaya, okulda düzenlenen hizmetiçi eğitim seminerine katılan öğretmenlere sertifika verdi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bursa Cumhuriyet Anadolu Lisesi´ni ziyaret ederek Okul Müdürü Şahin Boztepe´den okul ve pansiyon binasıyla ilgili bilgi aldı. İdareci ve öğretmenlerle bir araya gelen Sarıkaya, pansiyonda kalan öğrencilerle de sohbet etti. Veli Sarıkaya, Cumhuriyet Anadolu Lisesinde Bursa’da görev yapan Tarih ve Felsefe Gurubu öğretmenlerine yönelik düzenlenen "Demokratik Vatandaşlık ve İnsan Hakları" eğitimine de katıldı. Eğitimci olarak Osmangazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Ahmet Aypay´ın yer aldığı seminere katılan öğretmenler, sertifikalarını Veli Sarıkaya’nın elinden aldı.

  

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.