BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SARIKAYA’DAN GARNİZON KOMUTANINA ZİYARET

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık’ı makamında ziyaret etti.
SARIKAYA’DAN GARNİZON KOMUTANINA ZİYARET

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık’ı makamında ziyaret etti. Sarıkaya, Tümgeneral Seyfullah Saldık tarafından Komutanlık girişinde karşılandı.

Nazik ziyaretlerinden dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya’ya teşekkür eden Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Seyfullah Saldık, milli eğitimin projelerinde yer almaktan memnuniyet duyacaklarını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, Bursa’da öğrencilerin uygun görülen askeri tesisleri ziyaret etmeleri,  okullarda resim, müzik, spor gibi bazı yarışmaların yapılması gibi ortak projelere devam etmek istediklerini söyledi.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Veli Sarıkaya, ziyaretin ardından Bursa Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanlığı Şeref Defterini imzaladı.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.