ŞEHİT EROL OLÇOK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE YILIN EN İYİ OKULU ÖDÜLÜ
![ŞEHİT EROL OLÇOK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNE YILIN EN İYİ OKULU ÖDÜLÜ](/meb_iys_dosyalar/2019_03/19083818_1_4.jpg)
Muğla ili Fethiye ilçesinde bu yıl 9’uncusu Yapılan “Şef Mavi Ulusal Mutfak Günleri” yarışmasına katılan Şehit Erol Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 6 Altın, 7 Gümüş, 7 Bronz, 1 Kupa ile “Yılın En İyi Okulu” ödülünü alarak Bursa’mızı gururlandırdı.
Bu yıl 17 öğrenci, 1 idareci ve yiyecek içecek hizmetleri alanından 1 öğretmen ile katılan Okul Ana Yemek Tabağı Yarışmasında 1 kupa, 2 altın, 4 gümüş, 5 bronz; Taze Makarna Tabağı Yarışmasında 1 Altın, 1 Gümüş, 1 Bronz; Restoran Tatlı Tabağı Yarışmasında 2 Gümüş, 1 Bronz madalya alarak toplamda 21 madalya ile Ülkemizin farklı şehirlerinden katılan 51 meslek lisesi ve 650 yarışmacı arasında “Yılın En İyi Lisesi” ödülünü aldı.