BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SERKAN GÜR, BURSA'DAKİ ANAOKULLARIN MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

SERKAN GÜR, BURSA'DAKİ ANAOKULLARIN MÜDÜRLERİYLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

Bursa İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, Bursa'da bulunan anaokullarının müdürleriyle bir araya geldi. Faik Çelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıya, Temel Eğitim-1 Şubesinden Sorumlu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Ömer Karaca, ilçe millî eğitim müdürlüklerinin şube müdürleri ve anaokullarının müdürleri katıldı. 

Bursa'da temel eğitim alanında önemli projeler yürütüldüğünü belirten Gür, "Millî Eğitim Bakanlığımızca okullar arası başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak ve eğitimde fırsat eşitliğini güçlendirmek amacıyla Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi hayata geçirildi. Bu kapsamında gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda önemli kazanımlar elde edildi." dedi. 

Serkan Gür: "Bizim asıl meselemiz, evlatlarımız." 

İl Millî Eğitim Müdürü Serkan Gür, " Öğrencilerimiz ailelerimizin bizlere birer emaneti. Bu hayatta insanın telafisi yok. Fiziki mekânlarımız olsa da olmasa da evlatlarımız hep var olacak. Çocuklarımızın sağlıklı ve huzurlu olması bizim bütün hedeflerimizden çok daha önemli ve tüm göstergelerin en üstünde." şeklinde konuştu. 

Toplantı, genel görüş ve değerlendirmelerin belirtilmesinin ardından sona erdi. 

 

10-11-202210-11-202210-11-202210-11-202210-11-2022

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.