BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sözleşmeli Olarak Atanan Öğretmenlerin Dikkatine

Sözleşmeli Olarak Atanan Öğretmenlerin Dikkatine

Sözleşmeli ilk atama olarak ilimize atanan öğretmenlerimizin aşağıda yazılı belgeleri tamamlayarak  atandıkları İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim etmeleri gerekmektedir.

 

*Son altı ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (6 adet) 

*Kimlik Fotokopisi

*Mal bildirimi  http://bursa.meb.gov.tr/www/formlar/icerik/43

*Elektronik Başvuru Formunun Onaylı Örneği

*Öğrenim Belgesi (Aslı Gelirken Getirilecek)

*Pedagojik Formasyon Belgesi (Aslı Gelirken Getirilecek)   

*Sağlık durumu yönünden öğretmenlik görevini yapmasına engel bir durumu olmadığına dair Tam teşekküllü bir hastaneden alınacak sağlık kurulu raporu

 *Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu (1 Adet) http://bursa.meb.gov.tr/www/formlar/icerik/43 (Bilgisayar ortamında tam ve eksiksiz doldurularak resimli ve ıslak imzalı, mühürlü olarak teslim edilmesi gerekmektedir.)

*Askerlik Durum Belgesi (Erkekler için)

*Sabıka Kaydı

Yukarıdaki belgelerin elden, posta, APS veya kargo ile 29/08/2019  saat 17.00'a kadar atandığınız İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir.

 

Belgelerini teslim eden adayların belgeleri incelenerek güvenlik soruşturmaları yapıldıktan sonra soruşturma sonucu dikkate alınarak kişilerle irtibata geçilerek göreve başlamaları sağlanacaktır.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.