BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YENİ EĞİTİM DÖNEMİ MESAJI

YENİ EĞİTİM DÖNEMİ MESAJI

2019-2020 eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin huzur içerisinde ve başarılı geçmesini, tüm çocuklarımız için sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Eğitim camiası olarak görevimiz, ülkemizin ve cumhuriyetimizin her alanda gelişmesi, muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkması için başarılı, kendinden emin, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan, sağlıklı, başarılı ve mutlu insanlar yetiştirmektir.

Bu minvalde ilimizde 1.897 okulumuzda, 39.870 öğretmenimizle, 586.993 öğrencimize mutlu bir gelecek sunmanın gayreti içerisindeyiz. Öğrencilerimizi bilimsel anlamda yetiştirirken, özgüveni yüksek bilişsel, sosyal, ahlaki, duygusal ve dilsel gelişimlerini destekleyerek sosyalleşmelerine katkı sağlamak, olumsuz ortamlardan uzak tutmak ve kötü alışkanlıklar edinmelerini önlemek çabası içerisindeyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle 2019-2020 Eğitim-öğretim yılı ikinci döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve başarılı bir dönem olarak geçmesini temenni ediyorum.

 

                                                                                                                                       Sabahattin DÜLGER

                                                                                                                                  Bursa İl Milli Eğitim Müdürü

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.