YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER DÖNEMİ MESAJI
![YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SEMİNER DÖNEMİ MESAJI](/meb_iys_dosyalar/2018_09/03092312_Slayt1.jpg)
Değerli Öğretmenlerimiz ve Saygıdeğer Okul Yöneticilerimiz
Geleceğe dönük umutlarımızın kaynağı, ülkemizin güvencesi, varlığımızın, değerlerimizin ve kültürümüzün teminatı olan öğrencilerimizin; sağlıklı bir eğitim anlayışı edinmesi, ilim, irfan ve ahlâkla yoğrulması için hep birlikte gayret göstereceğimiz 2018-2019 Eğitim Öğretim yılının ilimiz eğitim kadrosuna yeni katılan öğretmenlerimiz ile birlikte hayırlı olmasını temenni ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
BURSA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
SABAHATTİN DÜLGER