BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ZÜBEYDE HANIM ANAOKULUNDAN AB PROJESİ

Nilüfer’de bulunan Zübeyde Hanım Anaokulu’nun koordinatörlüğünü yaptığı “Kendimi İfade Edebiliyorum” isimli AB comenius projesinin son değerlendirme toplantısı Türkiye’de gerçekleştirildi.
ZÜBEYDE HANIM ANAOKULUNDAN AB PROJESİ

Nilüfer’de bulunan Zübeyde Hanım Anaokulu’nun koordinatörlüğünü yaptığı “Kendimi İfade Edebiliyorum” isimli AB comenius projesinin son değerlendirme toplantısı Türkiye’de gerçekleştirildi. İki yıllık süreçte İspanya, Macaristan, Polonya ve İngiltere’ye ziyaretler gerçekleştiren okulun öğretmenleri Avrupa’daki uygulamaları yerinde göreme ve iyi örnekleri okullarında uygulama fırsatı buldular.

Okul müdürü ve rehber öğretmeni ayrıca AB Bakanlığı tarafından organize edilen ve Ankara’da yapılan okul öncesi eğitimde iyi örneklerin paylaşımı toplantısına katılarak okulda yapılan çalışmaları Türkiye’deki diğer okullarla paylaştılar. Çalışmaların ardından projeyle ilgili bir sergi gerçekleştirildi. Sergiye Nilüfer ilçe Milli Eğitim Müdürü M.Muharrem Tüfekçi’nin yanı sıra okul müdürleri, proje ortakları, veli ve öğrenciler katıldı.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.