KodBursa
KodBursa
KodBursa
Kodlama haftasında matematik temalı kodlama etkinlikleri yaptık
Bu haber 743 kez görüntülendi.
Mustafakemalpaşa ilçemizde Lalaşahinpaşa Ortaokulu BTR Öğretmeni Şahin YAYLI, 2022 Kodlama Haftası kapsamında 6. Sınıf öğrencileriyle matematik temalı kodlama etkinliği yaptı. Öğrenciler bu etkinlikte hem alan hesaplamaları yaparak hem de scratch programını kullanarak, görsel programlamanın temellerini öğrendiler.