Haberler Detay


Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Tüm Öğretim Materyalleri Yeni Web Sayfasında Yayında

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü


Temel Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarımızdaki öğrencilerimiz için hazırlanan tüm ders kitapları, öğretim materyalleri ve dijital içerikler http://tegmmateryal.eba.gov.tr web sayfasında yayınlanmıştır.

22.10.2020 00:00:00

Bu haber 1404 kez okunmuştur.

134954

tüm öğretim materyalleri

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü Tüm Öğretim Materyalleri Yeni Web Sayfasında Yayında

İlk ders zilinin çalmasıyla birlikte yeniden okul heyecanımız canlandı. COVID-19 salgını riskleri sebebiyle tüm öğrencilerimizin okul sıralarındaki yerini alamayacak oluşunun eksikliğini hissetmekteyiz. Bu eksikliğin öğrencilerimiz için bir dezavantaja dönüşmemesi için canla başla çalışarak uzaktan eğitim sürecinde öğretmen ve öğrencilerimizin kullanımına sunmak üzere yeni materyaller hazırladık. Bu yeni materyallerimiz ile birlikte okul öncesi, ilkokul ve ortaokullarımızda hâlihazırda kullanılmakta olan tüm ders kitapları, öğretim materyalleri ve dijital içerikleri http://tegmmateryal.eba.gov.tr web sayfasında yayınladık.

Bu sayede yüzyüze eğitim ve uzaktan eğitim sürecinde fayda sağlayacak tüm materyalleri öğrencilerimiz ile birlikte öğretmenlerimiz ve çocuklarımızın evdeki öğretmenleri olan velilerimizin kullanımına sunmaktayız. Sade ve anlaşılır arayüzü sayesinde tüm tarafların kolayca aradıkları materyallere ulaşabilmesini hedeflemekteyiz. Okuldan fiziksel olarak uzak olmanın çocuklarımızı akademik olarak da eğitim ve öğretimden uzaklaştırmaması için çalışmaktayız. Bu amaçla tüm tarafların azami fayda sağlaması için öğrenci, öğretmen ve velilerin http://tegmmateryal.eba.gov.tr web sayfasında yayınlanmış olan materyallerimizi aktif olarak kullanması beklentisi içerisindeyiz ve hazırlanan yeni materyaller ile bu web sayfasını daha da zenginleştirerek yolumuza devam edeceğiz.


Kaynak: http://tegm.meb.gov.tr/www/tum-ogretim-materyallerimiz-yeni-web-sayfamizda-yayinda/icerik/691

 

BURBİS
Eğitim Bilişim Ağı
TEGM Materyal
2023 EĞİTİM VİZYONU
okullaribirlikteacacagiz
uzaktanegitim
Fatih Projesi
İYEP