Haberler Detay


1, 2, 3 ve 4. Sınıflar İçin "Burası BİZDE" 5. Sayısı Yayımlandı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Bölümü


Müdürlüğümüz Temel Eğitim-1 Bölümü tarafından ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıflara yönelik uzaktan eğitim süreçlerinin ve çocuklarımızın gelişim alanlarının desteklenmesi için “Burası BİZDE” e-fasikülleri hazırlandı.

4.02.2021 00:00:00

Bu haber 1704 kez okunmuştur.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Burası BİZDE

1, 2, 3 ve 4. Sınıflar İçin "Burası BİZDE" 5. Sayısı Yayımlandı.

Müdürlüğümüz Temel Eğitim-1 Bölümü tarafından ilkokul 1, 2, 3, 4. sınıflara yönelik uzaktan eğitim süreçlerinin ve çocuklarımızın gelişim alanlarının desteklenmesi için “Burası BİZDE” e-fasikülleri hazırlandı.

Burası BİZDE (Bursa İlkokulda Eğitimi Zenginleştirme ve Destek Projesi) adlı çalışma müfredatta verilen ilkokul kazanımlarıyla ilişkilendirilmiş, çocuklarımızın yaş düzeylerine uygun, eğlenceli ve özgün etkinliklerin yer aldığı, her sınıf seviyesinde ayrı ayrı hazırlanan e-fasiküllerden oluşmaktadır. Fasiküller, Millî Eğitim Bakanlığı ders kitaplarını da hazırlayan, Temel Eğitim Bölümümüze bağlı Ders Kitabı Yazım Komisyonu’nun desteği ile okul yöneticileri, rehberlik, İngilizce ve sınıf öğretmenlerimizden oluşan uzman bir ekip tarafından özenle hazırlandı.

Her ay iki sayı olarak yayımlan “Burası BİZDE” e-fasiküllerinin 5. sayısı Bursa Temel Eğitim Bilişim Ağı (TEBA) üzerinden tüm öğrenci ve velilerimizin erişimine sunulmuştur.

“Burası BİZDE” e-fasiküllerine ulaşmak için tıklayınız.


 

 
 

BURBİS
Eğitim Bilişim Ağı
TEGM Materyal
2023 EĞİTİM VİZYONU
okullaribirlikteacacagiz
uzaktanegitim
Fatih Projesi
İYEP