Haberler Detay


Yıldırım - Davutkadı Eşref Evcil İlkokulu eTwinning Projeleri


20.05.2021 00:00:00

Bu haber 1181 kez okunmuştur.

134954

eTwinning

Yıldırım - Davutkadı Eşref Evcil İlkokulu eTwinning Projeleri

İlk Öğretmenim İlk Eğlencem eTwinning Projesi Bursa Yıldırım Davutkadı Eşref Evcil İlkokulu 1/E sınıfı öğretmeni Didem KIZMAZ'ın kuruculuğunu üstlendiği Azerbaycan, Almanya ve Türkiye iş birliğiyle hayata geçirilmiştir. Salgın dönemi uzaktan eğitim sürecinde öğrenci ve velilerimize okuma yazma ve matematiksel işlem becerileri öğretiminde eğlenceli,yenilikçi,teknolojik ve eğitici etkinliklerle rehberlik etmeyi amaçlamaktadır.
Detaylı bilgi için tıklayınız.We Read Fun / Eğlenceli Okuyoruz  eTwinning Projesi aralarında Davutkadı Eşref Evcil İlkokulu öğretmeni Diem KIZMAZ’ın da olduğu  Türkiye’den 10 Azerbaycan’dan 1 proje ortağı öğretmen ve öğrencileri tarafından yürütülmektedir. Proje salgın sürecinde okuma yazma öğretimine eğlenceli ve eğitici etkinliklerle destek vermektedir. 
Detaylı bilgi için tıklayınız.Ben Yazdım Ailem Okuyor Sınıfım Dinliyor eTwinning Projesi, Didem KIZMAZ'ın kuruculuğunu üstlendiği ve  Türkiye'den 9 proje ortağı öğretmen ve öğrencileri tarafından yürütülmektedir.Proje takvim okumada yenilikçi bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir. Bilgili Nesiller Eğlenceli Takvimler sloganıyla yola çıkan proje öğretmen, öğrenci ve velileri bir ilke imza atarak  Takvim Yaprağı Defilesi'ni gerçekleştirilmiştir. 
Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

BURBİS
Eğitim Bilişim Ağı
TEGM Materyal
2023 EĞİTİM VİZYONU
okullaribirlikteacacagiz
uzaktanegitim
Fatih Projesi
İYEP