Haberler Detay


Dolu Dolu Anaokulu - Anadolu Masalları Özel Sayısı Yayımlandı.

Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Bölümü


Müdürlüğümüz Temel Eğitim-1 Bölümü tarafından, okul öncesi eğitim sürecinin desteklenmesi ve uzaktan eğitim çalışmalarına yönelik kaynak materyal geliştirilmesi amacıyla “Dolu Dolu Anaokulu” e-fasikülleri hazırlandı.

28.06.2021 00:00:00

Bu haber 1606 kez okunmuştur.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dolu Dolu Anaokulu, Anadolu Masalları, Aslan ile Fare, Çilli Tavuk ve Yavruları

Dolu Dolu Anaokulu - Anadolu Masalları Özel Sayısı Yayımlandı.

Müdürlüğümüz Temel Eğitim-1 Bölümü tarafından, okul öncesi eğitim sürecinin desteklenmesi amacıyla hazırlanan “Dolu Dolu Anaokulu” e-fasiküllerinin yeni sayısı, Anadolu Masalları Projesi’nde yer alan masalların ve bu masallarla ilgili oluşturulan etkinliklerin yer aldığı özel bir sayı olarak yayımlandı.

“Dolu Dolu Anaokulu - Anadolu Masalları Özel Sayısı”, Millî Eğitim Bakanlığı ders kitaplarını da hazırlayan, Temel Eğitim Bölümümüze bağlı Ders Kitabı Yazım Komisyonu’nun desteği ile okul yöneticileri; rehberlik, okul öncesi ve sınıf öğretmenlerimizden oluşan bir ekip tarafından özenle hazırlandı. “Aslan ile Fare” ile “Çilli Tavuk ve Yavruları” masallarına yer verilen e-fasikülde, çocuklarımızın bilişsel, psikososyal, dil, psikomotor ve öz bakım becerilerinin desteklendiği eğlenceli ve özgün etkinlikler bulunmaktadır.

Dolu Dolu Anaokulu - Anadolu Masalları Özel Sayısı, Bursa Temel Eğitim Bilişim Ağı (TEBA) üzerinden tüm öğrenci ve velilerimizin erişimine sunulmuştur.

“Dolu Dolu Anaokulu” e-fasiküllerine ulaşmak için tıklayınız.

 

BURBİS
Eğitim Bilişim Ağı
TEGM Materyal
2023 EĞİTİM VİZYONU
okullaribirlikteacacagiz
uzaktanegitim
Fatih Projesi
İYEP