BURSA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlimizde Scientix STEM Eğitimi Çalıştayı

İlimizde Scientix STEM Eğitimi Çalıştayı

İlimizde Scientix STEM Eğitimi Çalıştayı

 

Bakanlığımız YEĞİTEK Genel Müdürlüğü tarafından, Scientix Projesi kapsamında fen, matematik, mesleki ve teknik alanı öğretmenlerimize yönelik STEM eğitimi çalıştayları düzenlenmektedir. Bu kapsamda, ekte taslak programı yer alan  "Scientix STEM Eğitimi Çalıştayı"nın 2-4 Mayıs 2017  tarihleri arasında  ilimizde düzenlenmesi planlanmıştır. "Scientix STEM Eğitimi Çalıştayı" ilimize bağlı okullarda görev yapan STEM eğitimiyle ilgilenen ortaokul, anadolu ve fen liselerinde görev yapan 25 fen (fen bilimleri, fizik, kimya, biyoloji), matematik dersi öğretmeninin ve mesleki ve teknik anadolu liselerinde görev yapan 25 elektrik ve elektronik teknolojisi, bilişim teknolojileri, mobilya ve iç mekan teknolojisi, makine teknolojisi, metal teknolojisi alanı öğretmeni olmak üzere toplam 50 öğretmenin katılımıyla gerçekleşecektir. 

Çalıştaya katılmak isteyen, yukarıda belirtilen  branş ve alan öğretmenlerimiz başvuru yapabileceklerdir. Başvurular  ve açıklamalar, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz sitesi üzerinden, http://bursa.meb.gov.tr/fatihprojesi/onlineform adresinden yapılacaktır.   Başvuru için son tarih 23 Nisan 2017 Saat 23:59 olarak belirlenmiştir. Çalıştaya katılacaklar; başvuru yapan öğretmenlerimiz arasından, İl Milli Eğitim Müdürlüğünce oluşturulan komisyon tarafından seçilecektir.

Hocahasan Mah. İlkbahar Cad. No38 Yeni Hükümet Konağı A Blok 16050 Osmangazi/BURSA - 0(224) 445 16 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.