#Nilüfer_Belediyesi yerel yönetimler alanında bir ilke imza attı. Türkiye?de #ilk_kez bir yerel yönetimde #enerji_yönetim_birimi_kuruldu ve birim faaliyetlerini içeren #yönerge EVÇED Başkanlığından #uygun_görüş_alındı.
#isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #yazilim #inavasyon #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #iklimdegisikligi #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #cevre #cevrehaber #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
Haberin ayrtıntıları için tıklayınız.
36. Enerji Verimliliği Haftası ve 8. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarındayız.
Elektrik tesisatı bakım onarım ve kompanzasyon panosu kurulumu ve takibi surec değerlendirme toplantısı yapıldı...
17 İlçe Belediyesi Enerji Yönetim Birimi
Gürsu Anaokulu ve Lokman Hekim MTAL nin Enerji Kimlik Belgesi