17 İlçe #Kaymakamlık_Enerji_Yönetim_Sistemleri_Birimi Yazı işleri Müdürleri ve Enerji Yöneticileri ile 06.01.2021 tarihi Çarşamba günü saat 10:30 ile 12:30 saatleri arasında iki oturum olmak üzere Zoom uygulaması üzerinden #Enerji_Yönetim_Birimi_ve_Mevzuatı ile ilgili bilgilendirme toplantısı yaptık.
#aklınlaverimliyaşa
#isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratik #sıfıratık #zerowaste #sürdürülebililirlik #geridönüşüm #cevredostu #cevrekirliligi #climatechange #sifiratikprojesi #yesilkarne #recycling #sıfıratıkmavisözü
İlçe Veri Giriş Uzmanları toplantısı yapıldı
Olay Gazetesi: "Bursa'da Başlayan Dev Proje 81 İl Valiliğine Ücretsiz Gönderildi"
Sıfır Atık Projesi Odak Noktası Ekip Başkanları Müdür Yardımcılarına Yönelik Eğitimlerimiz Kestel ilçemizde başlamistir.
Sıfır Atık Projesi, Atık Yönetim Birimi Sorumlusu Okul.M ve Odak Noktası Ekip B. M.Yrd. yönelik eğitimlerimiz Orhangazi ilçemizde yapılmıştır.