Ekohaber, Bursa'nın Ekonomi Gazetesi Yöneticisi Sn. Kenan Kibar, BPR Kurumsal İletişim Danışmanı Sn. Nadir Tülek ve LimaDEM Genel Müdürü Sn. Çağlar AYDIN, İl Enerji Yönetim Birimimizi ziyaret ettiler. Kıymetli ziyaretleri için Kenan Bey'e, Nadir Bey'e ve Çağlar Bey'e çok teşekkür ediyoruz. Gündemimiz Enerji Performans Sözleşmesi.
#ekohaber #aklınlaverimliyaşa
#isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energy efficiency #sustainability #meb proje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
SOCAR Türkiye Doğal Gaz Yetkililerinin Birimimizi Ziyareti
Aydınlatma Tekniği ve LED Teknolojisi eğitimi.
Bursa Millî Eğitim Müdürü Serkan GÜR Bey'in Birimimizi Ziyareti
Şükrü Çavuş- Sait Eroglu ilkokulunda Yeşil Karne Projesi kapsamında eğitim verildi