Ülkemizin ve Bursa'nın en köklü sivil toplum kuruluşlarından #Bursa_Sanayicileri_ve_İşinsanları_Derneği #BUSİAD Genel Sekreteri Sayın Erol ALAKOÇ, Yönetici Asistanı Sayın Deniz KARAER, Enerji Uzmanlık Grubu Başkanı Sayın İsmail ÖNAL birimimizi ziyaret etti. Gündemimiz Enerji Verimliliği Çalışmaları ve Sıfır Atık Projesi. BUSİAD ve Enerji yönetim Birimi olarak başka bir Bursa, başka bir Türkiye ve başka bir dünya yok diyerek doğayla uyumlu, sürdürülebilir bir üretim ve yaşam için neler yapılabileceğini ve ortak projeleri konuştuk. Nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#busiad #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #evd #eps
#isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne
Okul/Kurumların Asansörlerinin Tescil ve Mühürlenmesi İşlemleri Toplantısı
30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun
Orhangazi Şh.Bülent Albayrak İlkokulu Led Aydınlatma Dönüşümü
YEŞİL KARNE Projesinin Tanıtım Toplantısı ve Enerji Verimliliği Haftası Kutlama Programı düzenlenecektir.