Bursa İli ve Türkiye genelinde enerji verimliliği çalışmalarında desteğini esirgemeyen MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne Genel Müdür olarak atanan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Sabahattin Dülger'e yeni görevinde başarılar diliyoruz.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
Yeşil Karne Projesi Bursa Büyük Şehir Çevre Koruma Müdürlüğünden Canan ÖNEMLİ ve Z.Esin DALGIÇ tarafından Büyükorhan ilçemiz Atatürk ilkokulunda eğitimlerini verdiler.
Elektrikli Araç Şarj İstasyonları ile Tanışın Etkinliği
Iznik Kadir Koyutürk Ilkokulu sifir atik projesi calismas