Bursa Otomotiv Endüstrisi İhracatçı Birlikleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü iken Strateji Geliştirme ve Mesleki ve Teknik Eğitimden sorumlu İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olarak atanan Makine Teknik Öğretmeni Sayın Metin Sezer Beye Enerji Yönetim Birimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni görevinde başarılar diliyoruz. Allah yardımcınız olsun.
Sıfır Atık Projesi kapsamında Yıldırım Belediyesi Çevre Koruma Müdürlüğünde görevli Çevre Mühendisleri tarafından eğitimi verildi.
Engelliler Haftası
Eğitim Bir-Sen Vekillerinin Birimimizi Ziyaretleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun