ENTES Elektronik A.Ş'nin Bursa Bölge Müdürü Sayın Özkan Metin Bey birimimizi ziyaret etti. Gündem kamuda önemli enerji tüketimleri ve çözüm yöntemleri. Verimli bir görüşme oldu. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne #ENTES
K24 Medya "Baş Köşe"nin Konuğu Olduk
Bursa il M.Eğitim Müdürlüğü ile UEDAS arasinda Il Enerji Verimliliği Proje kapsaminda komisyon calismalari...
Sayın Bursa Valimiz Yakup CANBOLAT' ın 2019-2020 Yeni Eğitim Öğretim Yılı Dilekleri
İl Enerji Verimliliği Projesi kapsamında aylık ilçe veri giriş uzmanları toplantısını Yenişehir'de gerçekleştirdik.