ENTES Elektronik A.Ş'nin Bursa Bölge Müdürü Sayın Özkan Metin Bey birimimizi ziyaret etti. Gündem kamuda önemli enerji tüketimleri ve çözüm yöntemleri. Verimli bir görüşme oldu. Ziyaretleri için teşekkür ederiz.
#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne #ENTES
(2)Bursa Büyükşehir Belediyesi 2. Çocuk Şenliği
"Enerji Yönetim Mevzuatı" seminerin 8. gününü tamamladık.
Genç Vizyon Programı
İNEGÖL BELEDİYESİNİN YETKİLİ GERİ DÖNÜŞÜM LİSANSLI FİRMASI ER-KA KAĞIT VE AMBALAJ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ZİYARET ETTİK.