Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi Ziyaretimiz

08.10.2021

Enerjisini Üreten Fabrikalar Zirvesi'nin son gün öğleden sonraki panelinde "Enerjisini Verimli Üreten Fabrikalar"dan örnek başarılı uygulamalar programına katıldık.

Moderatörlüğünü MÜSİAD Enerji ve Maden Komitesi Başkan Yardımcısı Altuğ Karataş?ın yaptığı "#Enerjisini_Verimli_Üreten_Fabrikalar" panelinde sırasıyla söz alan Henkel Bakım Mühendisi Yunus Emre Önen, Hayat Holding Enerji Üretim Müdürü Serbay Tarakçı, Ford Otosan Enerji Müdürü Ülfet Can Özcan, Ak Gıda Capex ve Enerji Müdürü Erdal Yılmaz, Zahit Alüminyum Ar-Ge Merkezi Müdürü Bahadır Karaca kendi fabrikalarında hangi uygulamalarla enerjiyi nasıl verimli ürettiklerini detaylıca anlattılar.

Özen Kompresör Satış ve Pazarlama Müdürü Erhan Sarı ise fabrikalarda verimli basınçlı hava üretimi için sundukları çözümleri aktardılar. Moderatör Altuğ Bey ve başarılı uygulamalar için tüm panelistleri tebrik eder ve teşekkür ederiz.

#Enerji_etütü #aklınlaverimliyaşa #evçed #etbk #BEBKA #enver #enverder #bursavaliliği #bursameb #isimiz_enerji #energymanagement #evep16 #enerjiverimliligi #enerjiverimliliği #enerjitasarrufu #ekb #verimlilik #energy #enerjiizleme #energyefficiency #sustainability #mebproje #smartcity #iso50001 #sifiratikprojesi #yesilkarne

HABER GÖRSELLERİ


Benzer Haberler

24 Kasım Öğretmenler Günü

Akıllı Binalarda PV Teknoloji Uygulamaları İçin Teknik Yeterlilikler Paneli

AS TV: Satırbaşı - Enerji Kaynaklarının Doğru Kullanımı

27.11.2018 Sıfır atık projesi kapsamında İnegöl, Kestel, Gürsu ve Yenişehir İlçeleri Koordinatör okul müdürlerine yönelik farkındalık eğitimleri ile devam ediyor.